Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Minecraft News

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyzwanie
09-24-2013, 08:09 AM
Wyzwanie
Cześć

Daję wam takie wyzwanie. Dam tutaj pewne zdanie po niemiecku. Waszym zadaniem jest napisać w tym wątku jak wypowiedzieliście je na głos. Potem powiem wam jak to się wymawia :f.

A więc zdanie...:

Panzer Kauffagen unf Fusch And Bruck der Großglockner Hoch Alpen Straße freid Großglockner Hoch Alpen Straße und rod unf Neuschwanstein Castle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-24-2013, 12:52 PM
RE: Wyzwanie
Panse kaufagyn unf fusz and bruk der grobglokner hosz alpen stabe feeid globgoner hosz alpen strabe un rod unf neuszfanstein
09-24-2013, 07:47 PM
Wjechałem czołgiem do nojnszwensztejn kastyl i pobiła mnie banda rudych dresiarzów w sandałach, więc pojechałem trasą w alpy i od radka dostałem bruk dzięki któremu mogłem się bronić przed bandą faszystów dlatego do dzisiaj jeżdżę sandałem o kształcie banana zamoczonym w majonezie o smaku kiwi.

"Moja kariera zaczęła się dwa dni temu, kiedy zjadłem słoik dżemu (...)"
09-24-2013, 10:06 PM
A KUFFA BO MI SIĘ CHCE? JEBNE ZARAZ TUTAJ TAKIM RUSKIM, ŻE SZOK ;x
09-26-2013, 06:45 AM
Mumia była najbliżej. Jej wersja:

Panse kaufagyn unf fusz and bruk der grobglokner hosz alpen stabe feeid globgoner hosz alpen strabe un rod unf neuszfanstein

Poprawna:

Pancer Kamffagen unf Fusz And Bruk der Grossglockner Hoh Alpen Sztrasse freid Grossglockner Hoh Alpen Sztrasse und rod unf Neuszfajzyn Kastyl.
10-05-2013, 06:38 PM
Rzal, jaka tródna zabawa

[Obrazek: looool.gif]
10-05-2013, 07:25 PM
Wie heißt du? Biggrin
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Minecraft News | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS